Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor?

Resident Evil 7’nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor?

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Resident Evil 7’nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor?

Oyunu nasıl bitirmemiz gerek? Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? Geçtiğimiz hafta çıkan ve olumlu yorumları da beraberinde getiren Resident Evil 7’nin etkisi devam ediyor. Sitemizde yayınlanan incelemesine buradan, VR performansına ise buradan ulaşabileceğiniz oyunda her Resident Evil oyununda olduğu gibi ekstra silah ve özelliklere kavuşmak mümkün.

Oyun içerisinde bulacağınız ya da antik para toplayarak açabileceğiniz silahlar ve özellikler dışında oyunu bitirdiğinizde de ekstra silah ve özelliklere kavuşabiliyorsunuz. Biz de bu haberimizde hangi içeriğe nasıl kavuşabileceğinizi derledik.

Albert-01

Adını Albert Wesker’den mi alınmış bilinmez ama Albert-01 oyunun en özel silahlarından birisi. Az mermi almasına karşın oldukça etkili olan bu silahı açabilmek için oyunu herhangi bir zorluk seviyesinde bitirmeniz gerekiyor. Oyuna tekrar başladığınızda silaha kavuşuyorsunuz.
1 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? Sınırsız mermi

Sınırsız mermi ile tüm düşmanlara meydan okumak daha kolay olurdu değil mi? Ama bunu gerçekleştirmek için oldukça zorlu bir sınavdan geçmeniz gerekiyor. Tüm silahlar için sınırsız mermiyi ancak oyunu Madhousezorluk seviyesinde bitirerek açabiliyorsunuz.
2 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? Daire testere

Yakın dövüş Resident Evil 7’de çok zorda kaldığımız zamanlarda başvurduğumuz bir yöntem. Ama bu silahı aldıktan sonra fikriniz değişebilir. Daire testere oyunu herhangi bir zorluk seviyesinde 4 saatin altında bitirdiğinizde açılıyor.
3 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? Elektrikli testere

Resident Evil serisini takip eden oyuncuların çokta uzak olmadığı bu silahı oyunun morg bölümünde kısa da olsa kullanmıştık. Tadı damağımızda kalan bu testereyi üstelik yakıt sıkıntısı çekmeyeceğiniz (sınırsız) şekilde kullanabiliyorsunuz. Bunun için oyunu Madhouse zorluk seviyesinde 6 saatten önce bitirmeli ve oyunda bulunan tüm Mr.Everywhere heykelciklerini parçalamalısınız.
4 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? Daha hızlı koşma

Bu yeni botlarınız sayesinde oyunda çok daha hızlı hareket edebileceksiniz. Ayrıca düşmanlarınızdan kaçmak çok daha kolay olacak. Bu yeni botları açmak için oyunu bitirmeli ve tüm Mr. Everywhere heykelciklerini parçalamalısınız.
5 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? X-ray gözlükler

Oyunda bildiğiniz gibi Psychostimulants kullanarak belli bir süre için etrafta bulunan eşyaların yerini tespit edebiliyoruz. İşte X-Ray gözlükleri aldığınızda süresiz olarak bu özelliğe kavuşuyorsunuz. Bu gözlüklere kavuşmak içinse oyunu herhangi bir zorluk seviyesinde 4 saatten aşağıda bitirmeniz gerekiyor.
6 Resident Evil 7'nin özel silah ve eşyaları nasıl açılıyor? The Secret of Defense ve The Essence of Defense

Her iki eşya da blok yaptığınızda çok daha az hasar almanızı sağlıyor. Üstelik ikisini birlikte kullandığınızda bonus etki ile aldığınız hasar seviyesi de iyice düşüyor. Secret of Defense için oyunu normal zorluk seviyesinde bitirmeniz gerekiyorken Essence of Defense için ise aynı zamanda tüm Mr. Everywhere heykellerini de parçalamanız gerekiyor.
#resident evil 7 #pc #playstation 4 #xbox one #aksiyon #korku Yorumlar 7 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:06 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 13.04.2017 21:31 IYI BEN OYUNU SATEN BITIRDIMDE NASIL A KASEDINI ACICAZ Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 28.02.2017 07:14 cok guzel bir oyun hemde korkunc
Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 18.02.2017 09:17 deniz Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 30.01.2017 14:59 indirip denicem akşam. Yanıtla Odoakr Odoakr 31.01.2017 13:04 Kırıldıki 8:30 😛 MK Okuru MK Okuru 31.01.2017 08:30 yavaş indir Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 30.01.2017 18:44 anladığım kadarıyla oyunu bitirmemizi istiyolar Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: Aksiyon, galeri_31, Korku, PC, PlayStation 4, Resident Evil 7, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts