Resident Evil 2 sansürsüz versiyonu vahşeti gözler önüne seriyor

Resident Evil 2 sansürsüz versiyonu vahşeti gözler önüne seriyor

Aralık 4, 2019 0

Resident Evil 2‘nin sansürsüz versiyonunun nasıl olacağına dair bir video paylaşıldı. Sizi bilmem ama bu videosu ile birlikte şu sıralar beni en daha da çok heyecanlandıran oyunların başında Resident Evil 2‘nin yeniden yapılan versiyonu bulunuyor. Fuarlarda oynama şansına erişemesem de oyunun her videosunda olduğu gibi bu videosunda da beklentim biraz daha arttı.

Resident Evil 2 Remake’in farklı versiyonları karşılaştırıldı

Resident Evil 2: Remake iki farklı versiyon ile raflardaki yerini alacak. Normal versiyonda da tabi ki oyunun keyfini alacağız ama yetişkin oyuncular için hazırlanan Uncut, yani sansürsüz versiyonunun çok daha farklı olabileceğini söyleyebiliriz. İşte oyun için yayınlanan ve bu 2 versiyon arasındaki farkı gösteren video, bu durumun en net kanıtı olmuş. Normal versiyonda sadece kan ve ufak kesikler ile süslenen bir zombi sahnesi, Uncut versiyonunda ise adeta bambaşka bir sahneye dönüşüveriyor.

RE Engine grafik motorunun ne kadar güzel çalıştığını bu videoda net bir şekilde görüyoruz. 25 Ocak’ta çıkacak olan oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.