RAGE 2 için aksiyonun tavan yaptığı yeni video yayınlandı

RAGE 2 için aksiyonun tavan yaptığı yeni video yayınlandı

Aralık 3, 2019 0

RAGE 2 için yayınlanan yeni oynanış videosunda aksiyon adeta tavan yapıyor. Yayınlanan videoya bakacak olursak, RAGE 2’de bizi oldukça hareketli bir oyun bekliyor. Düşmanı ortadan kaldırmak için çok fazla alternatifin olacağı oyun, farklı ve fantastik silah çeşitleri ile de dikkat çekiyor. Bethesda ve Just Cause serisini geliştiren Avalanche Studio’nun aksiyon konusunda tecrübeli bir firma olduğunu söyleyebiliriz. DOOM ve Just Cause serisinden de bazı oynanış mekaniklerinin yer aldığı RAGE 2 – Wasteland Superhero Trailer adlı oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz.

RAGE 2 çıkış tarihi

Daha önce RAGE 2 geliştirici ekibi, oyunda multiplayer oyun modu olmayacağını açıklamıştı. Ancak yayınlanan oynanış görüntülerine bakacak olursak, RAGE 2’nin multiplayer oyun modu da çok eğlenceli olabilir. Battle Royale modu için de uygun gibi görünen RAGE 2’de Battle Royale modu da yer almayacak. En azından şimdilik geliştirici firmadan gelen açıklamalar bu yönde.

RAGE 2’de araç kullanımı da önemli bir yer kaplayacak. Kaçma kovalamaca sahneleriyle çok fazla karşılaşacağız gibi görünüyor.  RAGE 2, PC, Playstation 4 ve Xbox One için 14 Mayısta yayınlanacak. 

Tags: Bethesda Softworks, First Person Shooter, id Software, PC, PlayStation 4, RAGE 2, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts