RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam'de yer alacak

RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de yer alacak

Aralık 3, 2019 0

RAGE 2, Wolfenstein: Youngblood, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de satışa sunulacak. Son günlerde platformlar arası rekabet git gide kızışıyor. Epic Games Store, önemli oyunları kendi platformuna çekmeyi başardı. Steam’in ise bu konuda ne yapacağı merak konusuydu. Görünen o ki Steam ve Bethesda işbirliği yeni oyunlarda da devam edecek. Bethesda’nın yeni oyunları, Bethesda.NET ile birlikte Steam’de de yayınlanacak. 

RAGE 2, DOOM Eternal, ve Fallout 76 Steam’de yer alacak

Bethesda’nın yeni oyunları Steam’de yer alacak. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Fallout 76’nın Steam’de yer almamıştı. Betshesda Fallout 76’yı sadece Bethesda.NET üzerinden satmaya başlamıştı. Ancak Fallout 76’nın bu yılın sonlarına doğru Steam’de yayınlanacağı açıklandı. Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2 ve DOOM Eternal da Steam’de yer alacak. 

Epic Games Store ve Steam rekabeti kızışıyor. Son olarak Quantic Dream ile anlaşan Epic Games Store PlayStation markasına özel, Beyond: Two Souls, Detroit Become Human ve Heavy Rain oyunlarını PC’ye getiriyor. Quantic Dream dışında Epic Games Store’un en büyük destekçilerinden biri de Ubisoft. Take-Two’nun Steam’den vazgeçebileceği konuşuluyor. 

Tags: Bethesda Softworks, First Person Shooter, id Software, PC, PlayStation 4, RAGE 2, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts