QuakeCon 2018’de RAGE 2 için resmi oynanış videosu yayınlandı

QuakeCon 2018’de RAGE 2 için resmi oynanış videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Avalanche Studios ve id Software iş birliği ile geliştirilen, Bethesda Softworks tarafından ise yayıncılığı üstlenilen birinci şahıs nişancı oyunu RAGE 2 için resmi oynanış fragmanı geldi.

QuakeCon 2018’de RAGE 2 rüzgarı

Bethesda, merakla beklenen QuakeCon 2018’de RAGE 2 için ortalama 7 dakika süren resmi bir oynanış fragmanı yayınladı. İd Software ve Avalanche Studios’un ortak çalışması sonucunda ortaya çıkan RAGE serisinin yeni oyunu RAGE 2, oldukça geniş açık dünyasını oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere ilk RAGE oyunu 17 Kasım 2010 tarihinde oyuncular ile buluşmuş ve oyun oldukça olumlu tepkiler almıştı.

Boş arazinin son korucusu olan Walker karakterine hayat verdiğimiz oyunda, vahşi manzaraları, oldukça güçlü mutantları ve Otorite’nin baskıcı yönetimine karşı çıkabilmek için bir dizi güçlü silah ve eşsiz Nanotrite yeteneklerini kullanarak, çeşitli zorluklara meydan okuyarak bölgeleri aşmamız gerekecek. RAGE 2, çılgın aksiyonu, benzersiz açık dünyası, araç mücadeleleri ve güçlendirilebilir silahları ile aynı zamanda birinci şahıs bakış açısını kullanarak gönlümüzü fethetmeye geliyor. Son olarak RAGE 2 ‘nin, 2019 baharında oyuncular ile buluşması bekleniyor. Yayınlanan oynanış videosunu ise aşağıda bulabilirsiniz.