Quake Champions’dan Gore sistemini tanıtan bir video geldi

Quake Champions’dan Gore sistemini tanıtan bir video geldi

Aralık 4, 2019 0

id Software tarafından geliştirilip,  Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu Quake Champions’tan, oyuna gelecek yeni Gore sistemini tanıtan bir video geldi.

Daha fazla kan ve daha fazla parçacık

Yeni gelecek olan Gore sistemi sayesinde oyuncular, rakiplerini parçalara ayırabilecekler. Gore sistemi oyuna daha fazla şiddet ve kan getiriyor. Bu demek oluyor ki geliştiriciler, Quake Champions oyununa bundan 20 yıldan fazla süre önce yayınlanan, Quake oyununun temellerini atan o çılgın ve hızlı tempolu rekabeti geri getirmeye çalışıyor.

Quake Champions geliştiricileri, Quake III Arena içerisinde yer alan çoklu oyuncu mücadelesini temel alarak ve üzerine ilk çıkan Quake oyunundaki karanlık mitolojiyi de ekleyerek elde ettiği karışımla bize, modern bir Quake kapışması deneyimi sunuyor. Oyun içerisinde savaşçıların her biri, oyuncuların kendilerine özgü tarzlarıyla rekabet etmelerine olanak verirken, aynı zamanda yine oyun içerisinde yer alan benzersiz  özellikler ve yetenekler oyunculara farklı strateji yapma deneyimi sunuyor. Bu sayede Quake efsanesi, yeni gelecek Gore sistemi ile birlikte özünü koruma yönünden önemli stratejik adımlardan birini atıyor.

Gore sistemini tanıtan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.