PUBG Lite'ın çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandı

PUBG Lite’ın çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandı

Aralık 3, 2019 0

Tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak olan PUBG Lite için beklenen haber geldi ve oyunun Türkiye çıkış tarihi ile birlikte sistem gereksinimleri de açıklandı. Normal sürümüne göre daha düşük konfigrasyona sahip olan bilgisayarlarda da çalışacak olan PUBG Lite‘ın 23 Mayıs’ta çıkacağı duyuruldu. Konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

PUBG Lite’ın çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri açıklandı

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG LITE’ın Türkiye ön kayıt sürecini 9 Mayıs’ta başlatan PUBG Corp, bugün yaptığı açıklamayla oyunun 23 Mayıs’ta oyun severlere açılacağını duyurdu. Ücretsiz ön kayıtlar https://lite.pubg.com/tr/ adresinden gerçekleşirken, katılım sayısı 50 bin, 150 bin, 300 bin ve 500 bini geçtikçe ön kayıt hediyelerinin sayısı ve çeşitliliği de artacak. Hâlihazırda ön kayıt yaptıranları M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediyeleri bekliyor.

23 Mayıs öncesinde ön kayıt yaptıranlar, belirlenen kişi sayılarına ulaşılırsa, oyun içinde kullanabilecekleri Siyah atkı, Sarı gözlük, Altın renkte PUBG atkısı ve Sarı Uzun kollu çizgili gömlek kazanabilecekler. Bu sebeple oyun severler ön kayıt için arkadaşlarını davet ederek, hediye kazanma şanslarını artırabilecekler. Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün olacak. Canlı yayınlara katılanları da özel hediyeler bekliyor.

Minimum Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 2,4 GHz
Bellek: 4 GB
Grafik işlemci: Intel HD Graphics 4000
Depolama alanı: 4 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2,8 GHz
Bellek: 8 GB
Grafik işlemci: NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870
Depolama alanı: 4 GB

Tags: Aksiyon, Blue Hole Studio, First Person Shooter, PC, Playerunknown's Battlegrounds, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts