PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar!

PS Experience’de duyurulmasını istediğimiz oyunlar!

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

PS Experience’de duyurulmasını istediğimiz oyunlar!

Lütfen olsun, çünkü.. PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Şu sıralar oyun sektörü iyice tatil moduna girmiş durumda. Buna rağmen yılı kapatmadan VGA töreni dışında Playstation Ecperience gibi önemli bir etkinliği daha izleme şansına erişeceğiz. Bu etkinlikte mevcut oyunlar hakkında yeni bilgilerin yanı sıra yepyeni duyurulara imza atılması da bekleniyor.

Peki biraz dedikodulardan yola çıkarak biraz da kendi isteklerimizi göz önüne aldığımızda bu önemli etkinlikten hangi duyuruları bekliyoruz? İşte bu haberimizde etkinlikte duyurulmasını istediğimiz oyunları sıralayacağız.

Destiny 2

Destiny 2 uzun süredir gündemi meşgul eden oyunlardan birisi. Bungie’nin ilk oyunda yaşanan sıkıntıları aşıp yeni oyunda çok daha iyi bir deneyim yaşatması bekleniyor. Yapımcıların yapmış olduğu açıklamalara baktığımızda devam oyununun geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz ama bu duyuru PS Experience etkinliğinde gelse herhalde tadından yenmezdi.
1 PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Last of Us 2

Last of Us oyuncuları tam da kalbinden vuran bir oyun olmayı başarmıştı. Oynanış dinamiklerinin yanı sıra o duygu yoğunluğunda adeta büyük bir keyifle sürüklenmiştik. Hal böyle olunca devam oyunundan beklentiler de bir hayli yüksek. Noughty Dog’un Uncharted 4 için çıkaracağı yeni multiplayer içerikleri dışında muhakkak uğraştığı birşeyler de vardır. Bu uğraşın Last of Us 2 olması ise en büyük temennimiz.
2 PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Final Fantasy 7 Remake

Final Fantasy 7 Remake’in E3 2015’te resmen duyurulduğunun farkındayız ama oyun o tarihten itibaren baya bir sessizliğe gömülmüş durumda. Artık oyun hakkında somut birşeyler görmek hakkımız diye düşünüyorum. Her ne kadar Square Enix şu an FF XV’e odaklanmış olsa da bu etkinlikte FF 7 Remake hakkında yeni detaylar görmeyi umuyoruz.
3 PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Yeni Assassin’s Creed duyurusu

Ubisoft’un seriye bir es verdiğini biliyoruz. Ama daha önce yapılan açıklamalara baktığımızda yeni Assassin’s Creed oyununun 2017 yılında piyasaya çıkacağı, daha doğrusu ekibin bir senelik ara verdiği konuşuluyordu. Hal böyle olunca seneye çıkacağını düşündüğümüz yeni Assassin’s Creed’in duyurusu bu etkinlikte küçük bir ihtimal olsa da gelebilir. Lütfen gelsin 🙁
4 PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Yeni From Software Oyunu

Ashes of Ariandel eklenti paketi ile Dark Souls defterini en azından bir süre kapatan ve hikayeyi sonlandırdıklarını açıklayan From Software’ın yeni oyununu büyük bir merakla bekliyoruz. Armored Core Remake üzerinde çalıştıklarına dair haberler gelen firmanın yeni oyununun bu etkinlikte duyurulması eminim büyük ses getirecektir.
5 PS Experience'de duyurulmasını istediğimiz oyunlar! Diğer Oyunlar

Tabi bu duyurular dışında Detroit, God of War (Her ne kadar olmayacağı belirtilse de), Gran Turismo, Detroit, Horizon gibi birçok oyundan da yeni bilgi ve videolar bekliyoruz. Bunun dışında Playstation VR için en azından RE 7 tarzı çok daha ciddi oyun duyuruları etkinliğe eminim renk katacaktır.

Playstation Experience etkinliğinin 3 – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleşeceğini de hatırlatalım.
#playstation 4 #playstation 4 #sony computer #sony computer Yorumlar 20 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:01 Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 25.11.2016 19:26 God of War
Horizon: Zero Dawn
The Last Guardian
Detroit: Become Human
Death Stranding
Days Gone
Spider-man
Final Fantasy 7 Remake
Gran Turismo Sport
Unuttuğum PS4 exc. var mı gençler?

Yanıtla MK Okuru MK Okuru 27.11.2016 23:52 Ben yazacaktım sen yazmıssın oyundan anlayan adam aferın MK Okuru MK Okuru 27.11.2016 18:57 Var!xbox scorpio gerçek 4k! Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 27.11.2016 18:09 her türlü sürpriz bekliyoruz… ps4 bize yeter pc varsa değme keyfine x box a gerek yok… Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.11.2016 21:57 Yeni bir Crash duyursalar çok güzel olur Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 26.11.2016 16:29 Eğer The Last of Us 2 duyrulmassa PS4’ümü satıcam.
Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder burak_55 burak_55 26.11.2016 15:10 Yıllardır Syphon Filter oyunu bekliyorum. Duy sesimizi sony ve bent stüdyosu Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder Tüm Yorumları Gör

Tags: galeri_226, PlayStation 4, Sony Computer Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts