Overkill’s The Walking Dead'in PS4 sürümü iptal edilmiş olabilir

Overkill’s The Walking Dead’in PS4 sürümü iptal edilmiş olabilir

Aralık 3, 2019 0

Overkill’s The Walking Dead‘in konsol versiyonu iptal edilmiş olabilir. Left for Dead benzeri ortaklaşa zombi avlama oyunu Overkill’s The Walking Dead, geçtiğimiz yıl Kasım ayında PC için yayınlanmıştı. Yayınlanmasının ardından eleştiri bombardımanına tutulan oyunun konsol versiyonu için erteleme haberi haberi gelmişti. Gelen ertelemenini ardından şimdi de Overkill’s The Walking Dead’in Playstation 4 sürümünün iptal edilmiş olabileceği konuşuluyor.

Overkill’s The Walking Dead Playstation 4’e çıkacak mı?

Overkill’s The Walking Dead'in PS4 sürümü iptal edilmiş olabilir

Starbreeze Studio‘nun geliştirdiği Left for Dead benzeri aksiyon oyunu Overkill’s The Walking Dead için işler hiç de yolunda gitmiyor. Aslında geliştirici Starbreeze için işler yolunda gitmiyor desek daha doğru olur. Overkill’s The Walking Dead satışlarının beklentilerin bir hayli altında kalmasının arından geliştirici stüdyoda finansal kriz yaşanmıştı. finansal krizin ardından bir de dolandırıcılık suçlaması ile bir çalışanı soruşturma geçiren Starbreeze için 2018 kabus gibi bir yıl oldu diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta da Starbrezee’in elinde bulundurduğu, uzun yıllardır geliştirilen System Shock 3′ün haklarını oyunun orijnial geliştiricisi olan OtherSide Entertainment’a geri sattı. Elde avuçta ne varsa adeta satılığa çıkartan Starbreeze krizden kurtulmak için tasarrufa gidiyor gibi görünüyor. Geliştirici ekibin şimdi de Overkill’s The Walking Dead’in konsol versiyonunu iptal etmiş olabileceği konuşuluyor. 

Tags: Aksiyon, First Person Shooter, Macera, Overkill Software, Overkill's The Walking Dead, PC, PlayStation 4, Starbreeze Studios, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts