No Man's Sky'ın yeni güncellemesinin adı ve detayları belli oldu

No Man’s Sky’ın yeni güncellemesinin adı ve detayları belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Hello Games tarafından geliştirilen No Man’s Sky, 2016 yılında sorunlu bir çıkış gerçekleştirmişti. Ancak firma tarafından yapılan güncellemeler ile oyun yavaş yavaş düzelmişti. Bugün ise oyuna gelecek yeni güncellemenin adı ve detayları belli oldu.

Yeni güncelleme Visions, oyuna yenilikler getiriyor.

No Man’s Sky için çıkacak olan yeni güncellemenin adı Visions olacak. Hello Games’in Youtube kanalı tarafından video ile ortaya çıkan Visions güncellemesi; incelenecek yeni yaşam formları, farklı gezegen türleri, yeni hayvan ve bitki türlerini beraberinde getirecek. 

Visions güncellemesin egzotik gezegenleri gezerken, uzaylılara ait ganimetleri bulacak, dış dünyadan gelmiş gibi duran yaşam formları ile karşılaşacağız. Arkeoloji ile antik uzay canlılarının kalıntılarına ulaşacak, hurdacılık ile düşmüş uzay gemilerini yağmalayacağız. 

Gezegenlerde yeni atmosfer olayları yeni güncellemede bizi bekliyor olacak. Sert iklime sahip gezegenlerde değerli madenler bulabileceğiz. Ayrıca gezegenlerdeki gökyüzü yapısı da yama ile geliştirilecek.

No Man’s Sky, yeni güncellemeler ile kendini toplamaya Visions ile de devam edecek gibi duruyor. Uzun zamandır oyuna girmeyen oyuncuları kendine çekeceğine şüphe yok. No Man’s Sky’ın son hali hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Visions ile oyun bir adım daha öteye gidecek mi?

Tags: Hello Games, MMORPG, No Man's Sky, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts