No.70 takımının yeni oyunu The Bell için yeni bir görsel geldi

No.70 takımının yeni oyunu The Bell için yeni bir görsel geldi

Aralık 5, 2019 0

No.70: Eye of Basir ile beraber isminden laf ettiren ve son yarıyılın en popüler Türk oyunlarından birine imza atan Oldmoustache Gameworks takımı bir müddettir yeni oyunları üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan The Bell adlı reyin için natürel olarak yeni görüntüler de gelmeye devam ediyor. Yol haritasından sonra oyundan yeni bir görsel daha paylaşıldı.

No.70 takımından The Bell geliyor

Yayınlanan yeni ekran görüntüsüne baktığımızda tıpkı evvelki görsellerde olduğu gibi karanlık bir tonlama dikkatimize sürüklüyor. Işık oyunları ise alevlere, semandaki aya ve yeniden tabelalalara teslim edilmiş. Ayrıca görseldeki at otomobilinin neden orada olduğunu da tabi ki merak ediyoruz.

Bu yeni projenin fobi cinsinde olup olmayacağı ise tabi ki şimdilik belirli değil. Oldmoustache Gameworks takımı muhtemelen bulmaca ve sırlı öykünün yanı gizeme fobi dinçlerini de oyuna yedirecektir. En azından görseller azıcık bunu gösteriyor. Daha evvel de belirttiğimiz gibi biz de Merlin’in Kazanı olarak kendilerine bu yeni projede de galibiyetler diliyoruz.. Yayınlanan bu yeni görsele alttan göz atabilirsiniz.

No.70 ekibinin yeni oyunu The Bell için yeni bir görsel geldi