Ninja Gaiden 3'e Move desteği

Ninja Gaiden 3’e Move desteği

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Ninja Gaiden 3’e Move desteği

Ryu ile kasaplık işlemleri! Ninja Gaiden 3'e Move desteği Team NINJA ve Tecmo Koei yaptığı duyuruda, Ninja Gaiden 3’ün harekete duyarlı Playstation Move kontrollerini tamamen destekleyeceğini açıkladı. Team NINJA’dan Yosuke Hayashi, bununla ilgili olarak bu fantastik haberi Gamescom’da duyurmaktan heyecan duyduklarını söyledi. Hayashi ayrıca Ryu Hayabusa’nın Move kontrolleriyle eti ve kemikleri dilimleyeceğini; oyunun heyecan verici bu donanım ile tam uyumlu olacağını da ekledi.

Ninja Gaiden 3, 60 FPS’de (Frames Per Second) çalışacak. Casual Gamer olarak adlandırılan oyuncu kitlesi için oyunun zorluk seviyesi düşürülmeyecek. Sekiz oyuncuya kadar kompetitif ve kooperatif oyun modlarını destekleyecek. Muramasa dükkanları ortadan kalkarken, silahlarımız da zaman içinde kendi kendilerine gelişecekler.  Hikayenin Ryu üstüne vurgulanacağı belirtilirken, diğer karakterlerle oynanması ise henüz planlanmıyor.
1 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 2 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 3 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 4 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 5 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 6 Ninja Gaiden 3'e Move desteği 7 Ninja Gaiden 3'e Move desteği #ninja gaiden 3 #playstation 3 #xbox 360 #aksiyon #macera #team ninja #tecmo Yorumlar 10 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 14:46 Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, galeri_26, Macera, ninja gaiden 3, PlayStation 3, team ninja, tecmo, XBox 360 Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts