NBA Live 19'un demosu, PS4 ve Xbox One platfromlarında yayınlandı

NBA Live 19’un demosu, PS4 ve Xbox One platfromlarında yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Basketbol oyunlarında bu sene rekabet iyice kızışacak gibi görünüyor. Yeni oyun motoruna geçiş yapan EA Sports’un NBA live serisi, bu sene NBA 2K19 karşısında oldukça iddialı, Peki NBA Live 19 ne kadar iyi, gerçekten oynanış dinamiklerinde gelişmeler var mı, denemek istiyorsanız, size iyi bir haberimiz var. NBA Live 19’un ücretsiz demosu yayınlandı.

NBA Live 19’un demosu PS4 ve Xbox One için yayınlandı

NBA Live 19’da bu sene kadın karakter yaratıp oyunun, kariyer modunda bu karakteri kullanabileceğiz. NBA Live telefon uygulamasıyla birlikte, tarattığınız yüzünüzü, oyunda karakterinizi yüzü olarak kullanabiliyorsunuz. 20 GB boyutunundaki NBA Live Demosunu indirerek, yarattığınız karakterinizle birlikte Online maçlara da katılabileceksiniz. Ancak Xbox One’da Live, PlaySttation 4’te ise Plus üyesi olmanız gerekiyor, online maç yapabilmek için.

NBA Live 19 kapağında bu sene, Philadelphia 76ers’ın genç yıldız oyuncusu Joel Embiid olacak. Ülkemizi NBA’de temsil eden milli oyuncularımız Ersan İlyasova ve Furkan Korkmaz’ın da takım arkadaşı olan Joel Embiid, geleceğin süper starları arasında gösteriliyor.

Tags: EA Games, NBA Live 19, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts