Mortal Kombat XI için ilk ayrıntılar sızdırılmaya başlandı

Mortal Kombat XI için ilk ayrıntılar sızdırılmaya başlandı

Aralık 5, 2019 0

Mortal Kombat ivedisi reyin dünyasının en köklü, aynı zamanda da en galibiyetli kavga et oyunlarından birisi. Son olarak X ve yenilenmiş versiyonu XL ile karşımıza çıkan Mortal Kombat serisinin yeni halkası için ilk bilgiler gelmeye başladı.

Mortal Kombat XI geliyor!

Gelen bilgilere göre NetherRealm stüdyosu bir zamandır Mortak Kombat XI üzerinde çalışıyor. Yeni oyunun bülteni için ise Injustice 2: Legendary Edition versiyonunun çıkması bekleniyor. Başka Bir Deyişle bu oyunun bu ay sonunda çıkacağını düşünürsek, yeni Mortal Kombat, E3 2018 gibi duyurulabilir.

Sızan bilgilere baktığımızda ise oyunda 40 şahsiyetin olacağı belirtiliyor. Bu şahsiyetlerden 30 tanesi oyunda yer alırken, 10 tanesi ise daha sonra çıkacak olan içerik kutuları ile beraber gelecek. Ayrıca bu 40 kişilikten 17 tanesinin direk olarak Mortal Kombat XL‘da karşımıza çıkan şahsiyetlerden olacağı da gelen bilgiler arasında. 7 tanesi serinin daha önceki oyunlarından kazançken, 6 şahsiyetin ise sürpriz bir biçimde karşımıza çıkacağı belirtilmiş.

Birkaç ay evvel de Mortal Kombat XI ile alakalı Reddit üzerinden sızıntılar karşımıza çıkmıştı. Bu sızıntılarda yeni şahsiyet olarak psişik eforlara odaklanan Salina dışında Kano’nun oğlu Dominic‘in de oyunda yer alacağı sızdırılmıştı.