Mortal Kombat 11'in koleksiyoncu versiyonuna tepkiler gelişiyor

Mortal Kombat 11’in koleksiyoncu versiyonuna tepkiler gelişiyor

Aralık 4, 2019 0

Geçtiğimiz The Game Awards aktifliğinde duyurulan Mortal Kombat 11, tüm kavga et oyunu tutkunlarını heyecanlandırdı. Yeni jenerasyon animasyonların yanında serinin öyküsünü daha da genişletecek olan imal, seride karşımıza çıkmış olan daha önceki kişiliği tekerrür geri döndürecek. PS4, Xbox One, PC ve Switch platformlarına duyurulan oyunun geçtiğimiz günlerde koleksiyoncu versiyonu duyuruldu. Büyük bir Scorpion maskesiyle beraber oyunculara sunulan oyunun koleksiyoncu versiyonu ise tenkit etildi. İçerik olarak dolgun olarak koleksiyoncu versiyonunun tenkit etilen tarafı ise maliyeti oldu. Zira belirtilenlere göre Amerika’da sıradan bir oyunun koleksiyoncu versiyonu, 100 ile 150 dolar maliyet bandında satılıyor.

Mortal Kombat 11’in koleksiyoncu versiyonunun maliyeti oldukça fazla

Ancak Mortal Kombat 11‘in koleksiyoncu versiyonu, perakende marketlerde 299 dolardan listelenince, oyuncular bu gidişata tepki gösterdi. Koleksiyoncu versiyonunun bu bedelde olmadığını düşünen oyuncular, tepkilerini Reddit ve Twitter üzerinden gösterdiler. Bundan evvelinde ise Capcom, Resident Evil 2 Remake‘in koleksiyoncu versiyonunu 200 dolardan satışa çıkartmıştı. Oyuncular bu maliyete de tepki gösterdikten hemen sonra geliştiricilerin Mortal Kombat 11’in koleksiyoncu versiyonunu yüksek maliyetten satmaya çalışması donakaltıcı.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts