Mortal Kombat 11'in karakter seçme ekranı sızdırıldı mı?

Mortal Kombat 11’in karakter seçme ekranı sızdırıldı mı?

Aralık 3, 2019 0

Mortal Kombat 11‘in sızdırılan karakter seçme ekranı, henüz duyurulmamış karakterlerin de ortaya çıkmasına neden oldu. Henüz tasarım aşamasına ait olan bu ekran görüntüsü eğer gerçekse, Mortal Kombat 11’in karakter listesinin tamamı ortaya çıktı diyebiliriz. Sızdırılan karakter seçme ekranı görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Mortal Kombat 11 karakter listesi 

Mortal Kombat 11'in karakter seçme ekranı sızdırıldı mı?

Mortal Kombat 11‘in karakter seçme ekranında yer alan JAX, JOH, NOO, KIT ve SHA kısaltmaları yeni karakterlere işaret ediyor gibi görünüyor. Henüz duyurulmamış karakterlerin, Jax, Kitana, Shao Kahn, Noob Saibot olma ihtimali yüksek. Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019‘da PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanacak. Bakalım yayınlanan bu lkarakter listesi doğru çıkacak mı. Geçtiğimiz gün Mortal Kombat 11’in yeni karakteri Johnny Cage duyurulmuş, oldukça ilginç Fatality hareketi ile çok konuşulmuştu. Yeni karakterlerin kısa süre içinde duyurulmasını bekliyoruz.  

* Jacqui Briggs
* Cetrion
* Kano
* Geras
* Frost
* D’Vorah
* Baraka
* Cassie Cage
* Kung Lao
* Kotal Kahn
* Erron Black
* Liu Kang
* Scorpion
* Sub Zero
* Raiden
* Kollector
* Kabal
* Jade
* Skarlet
* Sonya

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts