Mortal Kombat 11'in kapağında yer alacak şahsiyet belirli oldu

Mortal Kombat 11’in kapağında yer alacak şahsiyet belirli oldu

Aralık 4, 2019 0

The Game Awards 2018‘de sürpriz bir biçimde duyurulan Mortal Kombat 11‘in kapağını süsleyecek olan şahsiyet belirli oldu. Oyunun üretimcisi Ed Boon, fotoğrafı twitter hesabından, Mortal Kombat 11’in fotoğrafı kapağını paylaştı. Kapakta Mortal Kombat serisinini ikonik kişiliği Scorpion yer alacak. Mortal Kombat 11’in kapak görseline alttan göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat 11’in kapağını Scorpion süsleyecek

Mortal Kombat 11'in kapağında yer alacak karakter belli oldu

Dövüş oyunlarının 90’lardan günümüze kadar gelen zaferli serilerinden Mortal Kombat, yola Mortal Kombat 11 ile devam ediyor. NetherRealm Studios, QLOC ve Shiver reyin stüdyolarının beraber geliştirdikleri Mortal Kombat 11 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için bizim için özel bir günde 23 Nisan 2019‘da yayımlanacak.  Mortal Kombat 11’de serinin öğrenilen tanınmış şahsiyetlerinin yanı gizeme, yeni şahsiyetlerle de tanışacağız. Özel Şahsiyet Varyasyonları özelliği sayesinde, dövüşçülerimizi  özelleştirip, size özel bir hâle getirebileceğiz. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını yeni X-Ray moduyla beraber bize gösterecek. Normal ve yeni dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın  sinematik hikâye modu 25 senelik öyküyü devam ettirecek.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts