Mortal Kombat 11'in hikayesinin uzunluğu oyuncuları memnun etmeyebilir

Mortal Kombat 11’in hikayesinin uzunluğu oyuncuları memnun etmeyebilir

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en iddialı dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11, 23 Nisan tarihinde sevenlerinin karşısına çıkacak. Hikaye açısından dokuzuncu oyundan bu yana ortaya güzel bir iş koyan geliştiriciler ise yeni oyunda yine ilgi çekici bir senaryoyla karşımıza çıkacak. Ancak bu senaryonun uzunluğu, sıkı Mortal Kombat takipçilerini memnun etmeyebilir. Geçtiğimiz günlerde oyunun hikayesinin 8 saat süreceğini açıklayan geliştiriciler, bu sürenin hikaye için yeterli olduğunu düşünüyorlar. Dövüşleri sinematik sahnelerle süsleyen geliştiriciler, oynaması güzel bir hikaye sunabiliyor. Dokuzuncu oyunda hikaye uzunluğu açısından sevenlerini tatmin eden NetherRealm, onuncu oyunda hikaye pek fazla uzun olmadığı için oyuncuları üzmüştü.

Mortal Kombat 11 hikaye modu uzunluğu

Şimdi ise yeni oyunun hikaye uzunluğunun 8 saat olarak açıklanmasından sonra bazı oyuncular geliştiricilere kızdı. Twitter ve Reddit forumları üzerinden oyunun daha uzun olmasını dile getiren oyuncular, umarız oyun çıktığında hikayeden memnun kalır.

Yeni oyunda Kronika isimli zaman büken savaşçıya karşı mücadele edeceğiz. PS4, Xbox One, Switch ve PC platformlarına çıkacak olan oyunu ön sipariş yaparsanız Shao Kahn karakterine erişebilirsiniz.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts