Mortal Kombat 11, serideki en iyi hikaye anlatımına sahip oyun olabilir

Mortal Kombat 11, serideki en iyi hikaye anlatımına sahip oyun olabilir

Aralık 3, 2019 0

Mortal Kombat serisinin hikayesini dokuzuncu oyunda tabiri caiz ise adam eden geliştiriciler, yeni bir açıklamada daha bulundu. Nether Realm‘in yapımcılarından biri olan Matt Burke, yeni oyunun hikayesinden bahsetti. Mortal Kombat 11’in hikaye açısından kapsamlı olduğunu söyleyen yapımcı, yeni oyunun hikaye anlatımı ve uzunluğu konusunda serideki en iyi oyun olduğunun altını çizdi. Hikayede bulunan karakterlerden bahseden yapımcı, karakterlerin geçmişten geleceğe geldiğinde oldukça renkli anlar ortaya çıktığını belirtirken bu tarzda onlarca anın oyunda bulunduğunu belirtti.

Mortal Kombat 11, serideki en iyi hikaye anlatımına sahip oyun olabilir

Diğer bir yandan merakla beklenen Mortal Kombat 11, 23 Nisan tarihinde PS4, Xbox One, PC ve Switch platformuna çıkacak. Çıkışına az bir zaman kalan Mortal Kombat 11 için düzenlenen son canlı yayın etkinliğinde ise oyunun mikro ödemeleri detaylandırılmıştı. Mortal Kombat 11’de bulunan kozmetik içerikleri kısa yoldan satın almak isteyenlerin yöneleceği mikro ödemelerle sadece kozmetik eşya satın alınabiliyor. Herhangi bir şekilde oynanışa etki etmeyen mikro ödemeler haricinde kozmetik eşyaları oyun içi para kasarak da satın almak mümkün.

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts