Mortal Kombat 11 oyunu uygun fiyatla ön siparişe açıldı

Mortal Kombat 11 oyunu uygun fiyatla ön siparişe açıldı

Aralık 4, 2019 0

Netherrealm Studios‘un geliştirdiği Mortal Kombat 11, The Game Awards 2018 töreninde bir video ile duyurulmuştu. Dövüş oyunlarının en iyilerinden biri olan serinin yeni oyunu, Steam üzerinde uygun fiyatla ön siparişe açıldı.

Mortal Kombat 11’in ön sipariş fiyatı oldukça uygun

The Game Awards 2018 töreninde duyurulan Mortal Kombat 11, 23 Nisan 2019 tarihinde çıkış yapacak. Ancak oyun şimdiden mağazalarda ön siparişe açıldı. Oyunun Steam üzerindeki fiyatı şu an için 102 TL.

Mortal Kombat 11‘e ön sipariş verdiğiniz takdirde Shao Kahn hediye olarak geliyor. Özellikle son zamanlarda çıkan oyunların fiyatlarının yüksek olduğunu düşünürsek, Mortal Kombat 11‘in fiyatı oldukça uygun gözüküyor. Bunda oyunu muhtemelen Türkiye’ye getirecek olan Bilkom firmasının da etkisi vardır. Daha önce aynı firma Injustice 2‘yi de bizlere uygun fiyatla sunmuştu. 

Mortal Kombat 11; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştiriliyor. Daha kanlı bir dövüş oyunu sunacak olan oyun, bu sefer Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Eğer dövüş oyunlarına ilgiliyseniz ön sipariş fiyatını değerlendirebilirsiniz. Belli mi olur belki birkaç güne fiyatı artar. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, sizce fiyat uygun mu?

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts