Metro: Exodus için, yeni bir öykü fragmanı yayımlandı

Metro: Exodus için, yeni bir öykü fragmanı yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Metro: Exodus için artık geri sayım başladı. Karanlık atmosferi ile, kıyamet sonrası dünyayı en iyi yansıtan oyunlardan bir olan Metro serisinin yeni oyunu Metro: Exodus için bir öykü fragmanı yayımlandı. Metro: Exodus ile beraber, Moskova‘nın karanlık metroları daha da derinleşecek, reyin haritası çok daha genişlemiş bir biçimde karşımıza çıkacak. Metro: Exodus için yayımlanan yeni öykü fragmanına alttaki oynatıcı üzerinden  göz atabilirsiniz.

Metro: Exodus’tan yeni öykü tanıtım fragmanı yayımlandı

Erteleme haberinin ardından, 15 Şubat 2019‘da yayımlanacak olan Metro Exodus, PS4, Xbox One ve PC  platformlarına gelecek. Geçtiğimiz günlerde üretimci işletme 4A Games bir bülten yapmış, oyuna yeni bir resim modunun ilave edildiğini belirtmişti. Bülten ile beraber yapılan söylemede şu ifadelere yer verilmişti; “Takımımız, Metro hayranlarına Rus arazilerinde kendi öykülerini tutabilmeleri için fırsat vermekte kararlı.” Metro Exodus’un resim modu tüm platformlarda çalışacak.

Metro Exodus’ta yaptığımız tercihler yoldaşlarımızın mukadderatını tanımlayacak. Arkadaşlarımızın hepsi, Metro Exodus serüveninden yaşamda kalamayacak. 2036 senesinde geçecek olan reyin, Nükleer savaşın yok olma noktasına getirdiği Moskova’da geçecek.

Tags: Aksiyon, Deep Silver, Metro: Exodus, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts