Medal of Honor

Medal of Honor

Aralık 4, 2019 0

Tier 1 ekibi, gerçekleştireceği operasyona odaklı olarak yola koyuldu. Havanın karanlık olmasından faydalanan operatörler, sessizce uçaksavar mevzisine yaklaşmalı ve imha işlemini gerçekleştirmeliydi.

Afgan toprakları, eşine zor rastlanır sürprizleri bünyesinde saklıyor. Öyle ki hiç hesapta olmayan saldırılara maruz kalabilir, daha bunlara anlam veremeden ölebilirsiniz. Bu operasyonlar herkese göre değil. Sadece en iyiler Tier 1 çatısı altında toplanabilir ve bu sayı binlerle değil, yüzlerle ifade edilir.

Yeni bir başlangıç

Medal of honor, geçmişe sünger çekerek kendini modern savaşın en sinsi noktalarından olan Afganistan’a atıyor. Yıllardır bölgede süren sıcak çatışmalar ve getirdiği yüksek tansiyon, WW2 dönemindeki destansı anlatımı bir kenara bırakıp, hayatta kalmak için fazlaca şansa ihtiyacımız olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla hikâye anlatımı olarak gerçekçilik ön planda olacak.

Medal of Honor “Ahan da yakaladım seni. Teslim ol!”
Steven Spielberg “Medal of Honor’ı EA Games’in eline bıraktığım için pişmanım” dediğinde, aslında İkinci Dünya Savaşı’na dair anlatılacak çok şeyin olduğunu, ama bunların olması gerektiği gibi kullanılmadığını düşündüm. Ve artık modern çağdayız. Tüm dünyanın kanlı bıçaklı olduğu dönemden yıllar sonrasında. Afganistan’da, Tier 1 ekibini kontrol edecek ve yaşadıklarına bizzat tanıklık edeceğiz.

Tags: Aksiyon, Medal of Honor, PlayStation 3 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts