Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri

Mass Effect: Andromeda’dan yeni ekran görüntüleri

Aralık 5, 2019 0

Galeri / Oyun

Mass Effect: Andromeda’dan yeni ekran görüntüleri

Geçen yine Andromeda’dayız Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri RPG severlerin son zamanlarda en çok beklediği yapımların başında gelen Mass Effect serisinin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda, bizleri Samayolu galaksisinden alıp en yakın komşumuz olan Andromeda galaksisinde destansı bir yolculuğa götürecek. DICE’ın geliştirmiş olduğu yeni nesil FrostBite 3 motorunun desteği ile, inanılmaz bir görsel şölen sunması beklenen Mass Effect: Andromeda, yıkılabilir çevre elementleri ile ilginç bir deneyim sunacak gibi gözüküyor.

Mass Effect: Andromeda, DICE tarafından geliştirilen ve gücünü Star Wars: Battlefront ve Battlefield 1 gibi oyunlarda kanıtlayan Frostbite’ın 3. sürümü ile geliştiriliyor. Görsel anlamda 2017 yılının en başarılı yapımlarından biri olacak gibi gözüken Mass Effect: Andromeda, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 23 Mart 2017’de satışa sunulacak.

İşte Mass Effect: Andromeda’dan yayımlanan yeni ekran görüntüleri:
1 Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri 2 Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri 3 Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri 4 Mass Effect: Andromeda'dan yeni ekran görüntüleri #mass effect andromeda #pc #playstation 4 #xbox one #aksiyon #role playing game #bioware #ea games Yorumlar 2 MK Okuru MK Okuru 05.12.2019 13:03 Kalan Karakter : 300 Gönder Rahro Uth Rahro Uth 12.02.2017 12:07 Mass effect evrenindeki bütün uzaylıların 3 parmağı var.

NEDEN YA? AZCIK YARATICI OL ARTIK BIOWARE. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 10.02.2017 18:00 Yeni bir ırk sanırım. O zamana kadar daha iyi bir pc almalıyım. Yanıtla Kalan Karakter : 300 Gönder

Tags: Aksiyon, BioWare, EA Games, galeri_10, Mass Effect: Andromeda, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts