Life is Strange 2 Episode 2, yarın Xbox Game Pass için de çıkacak

Life is Strange 2 Episode 2, yarın Xbox Game Pass için de çıkacak

Aralık 4, 2019 0

Geliştirici Dontnod, Life is Strange 2‘nin uzun vakittir beklenen ikinci kısmının 2019 Ocak ayında geleceğini duyurmuştu. PC, Playstation 4 ve Xbox One için Eylül ayında yayımlanan Life is Strange 2’nin yeni kısmı Episode 2, yarın Xbox Game Pass için yayınlanacak.

Life is Strange 2, ikinci kısmı Xbox game Pass’e geliyor

Life is Strange 2 Episode 2, yarın Xbox Game Pass için de çıkacak

Geçtiğimiz hafta Dontnod tarafından bir söyleme yapılmış Life is Strange 2‘nin ikinci kısmı Rules’un Ocak ayı içinde çıkacağını duyurmuştu. 24 Ocak‘ta çıkacağı söylenen yeni kısım, aynı zamanda Xbox Game Pass‘e de geliyor.  Bu bültende şu ifadelere yer verilmişi; “Bvefat 1’in yayımlanmasının ardından oyuncuların usunda tek bir sual var: Episode 2 ne zaman yayınlanacak? Oyuncuların temennilerini karşılamak ve istediğimiz niteliği elde etmek için çalışıyoruz. Bu sebeple, bugüne kadar fotoğrafı bir çıkış tarihi duyurmadık – iftihar dinlediğimiz ve bakiye dek zevk alıp andıracağınız bir şey yayımlamak istiyoruz. Life is Strange’te  olduğu gibi, kısımların eş bir tempoda yayımlanacağı temennisinde olduğunuzu kavrıyoruz. Bunu usta tutarak, fotoğrafı olarak, ikinci kısmın 2019 Ocak ayında piyasaya çıkacağını söyleyebiliriz. Yakında ‘Episode 2: Rules’ hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.  Ne üzerinde çalıştığımızı ve Sean ve Daniel’ı nelerin beklediğini sizlere göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Tags: Diğer, Dontnod Entertainment, Life is Strange 2, Macera, PC, PlayStation 4, Square Enix, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts