LeBron James, Beats Studio Buds Kullanırken Görüldü

Mayıs 27, 2021 0

Apple, sadece akıllı telefon ya da tablet pazarının değil, tam kablosuz kulaklık pazarının da en değerli markalarından biri pozisyonunda. Lakin şirket, bu pazardaki üstünlüğünü öbür eser kategorilerinden farklı olarak sırf AirPods modelleriyle değil, tıpkı vakitte Beats marka kulaklıklarıyla da sağlıyor.

Daha evvel tvOS 14.6 ve iOS 14.6 beta sürümlerinde de ortaya çıkdığı üzere Apple’ın Beat markalı en yeni kulaklığı Beats Studio Buds olacak lakin teknoloji devi, kelam konusu kulaklıkları şimdi resmen duyurmuş değil. Doğal bu durum, Beats’in eski ortaklarından olan gerçek bir basketbol efsanesi LeBron James‘in Beats Studio Buds stüdyoyu kullanması için bir pürüz değil.

Dün gece Instagram hesabına birkaç yeni fotoğraf yükleyen LeBron James, birinci bakışta standart bir “LeBron” fotoğrafı paylaşmış üzere görünüyordu. Lakin fotoğrafları biraz yakınlaştırıp kulağında bulunan beyaz “şeyleri” incelediğimizde LeBron James’in kulaklarında birer Beats Studio Buds olduğunu görüyoruz.

Daha evvel pek çok lansmanı şimdi yapılmayan eserin üretici şirketin yöneticileri tarafından günlük hayatta kullanıldığını görmüştük. Lakin LeBron James üzere Beats ile resmi bir bağı bulunmayan bir ismin şimdi duyurulmayan bir kulaklığı kullanıyor olması, basketbol efsanesinin bu kulaklıkları özel olarak istediğini gösteriyor.

Şu ana kadar paylaşılan ve LeBron James’in de paylaşmış olduğu fotoğraflarla onayladığı bilgilere nazaran Beats Studio Buds, Galaxy Buds gibisi sapsız bir dizayna sahip olacak. Ayrıyeten kulaklığın kırmızı, siyah ve beyaz biçiminde üç farklı renk seçeneği bulunacak. Bu ortada birtakım söylentilerin AirPods Pro 2‘nin de Beats Studio Buds gibisi bir tasarım ile geleceğini öne sürdüğünü belirtelim. Şu an için Beats Studio Buds’ın lansman tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Tags: Beats Studi̇o Buds, Lebron James Categories: Bilgisayar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts