Köpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu odu

Köpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu odu

Aralık 4, 2019 0

E3 2018 PC Gaming Show etkinliği kapsamında duyurusu yapılan dev bir boğa köpek balığını kontrol ettiğimiz RPG oyunu Maneater, Epic Game Store özel oyunu oldu. Tripware‘ın geliştiriciliğini üstlendiği 20198 yılında yayımlanacak olan Maneater, Steam‘de ancak, Epic Game Store’da yayınlanmasının bir sene sonrasında satışa sunulacak. Maneater duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Maneater Epic Games Store özel oyunu oldu

Epic Games Store piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Önce Steam’e dolaylı olsa da bir gönderme yapan Epic Games Store, şimdi de bazı oyunların Epic Games Store’a özel olarak yayımlanacağını duyurdu. Epic Games Store’un, tek başına PC tarafının en çok ziyaret edilen ve aktif satış platformu olan Steam’e rakip olup olamayacağını bilemiyoruz. Henüz Epic Games Store kütüphanesinde çok fazla oyun bulunmuyor. Ancak daha çok görünen o ki süreli özel oyunlar göreceğiz Epic Games Store kütüphanesinde. bu oyunlardan ilkinin de, yapımcılığını Blindside Interactive, yayıncılığını ise Rising Storm: Red Orcestra, Rising Storm: Vietnam serisi ve Killing Floor oyunlarından tanıdığımız Tripwire Interactive‘in üstlendiği tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Maneater oldu.

Köpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu oduKöpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu oduKöpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu oduKöpek balığı olduğumuz Maneater, Epic Game Store özel oyunu odu

Tags: Aksiyon, Blindside Interactive, Diğer, Maneater, PC, Tripwire Interactive Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts