İptal olan Prey 2 oyunundan yeni bir video daha yayınlandı

İptal olan Prey 2 oyunundan yeni bir video daha yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

Prey 2’nin uzun ve çetrefilli olan hikayesi tamamen iptal olma ve Arkane Studios‘un 2017 de bambaşka bir oyun (Prey) çıkarması ile sonlanmıştı. Geliştirici ekibin yeni Prey oyunu oyuncular tarafından oldukça iyi yorum ve övgüler alsa da Prey 2 hakkında ki merak bitmiyor gibi gözüküyor. Orijinal olarak Human Head tarafından bir spin-off oyunu olarak tasarlanan oyun ile ilgili ortaya ilgi çekici bir görüntü daha çıktı.

İptal olan Prey 2 oyununa ait yeni bir video yayınlandı.

Seems like a good day to post a short video I was sent from @humanheadgames cancelled Prey 2. Still look forward to the day that I have more to share. #prototypes #prey2 pic.twitter.com/3Fl0lB4puN

— Andrew Borman (@Borman18) 24 Mart 2018

Geçen hafta sonu Andrew Borman şahsi Twitter hesabı üzerinden Prey 2’nin 51 saniyelik oynanış görüntülerini sürpriz bir şekilde paylaştı. Tabii ki de bu videonun yayınlanması, iptal olan Prey 2’yi geri getirecek türden bir eylem değil fakat görseller ve oynanış mekanikleri bakımından bu oyunu bekleyen oyuncuları biraz da olsa heyecanlanmış durumda. Ayrıca 51 saniyelik videoda 2011 de yayınlanan resmi E3 fragmanından sahnelerin de yer aldığını belirtelim.

Elbette şirketin oyunu iptal etmesinde bizim göremediğimiz haklı sebepler vardır fakat yayınlanan bu video oyun iptal edildiği için oyuncuları üzecek türden görüntüler içeriyor.