Io Interactive, Hitman 3 için çalışmaya başladı

Io Interactive, Hitman 3 için çalışmaya başladı

Aralık 3, 2019 0

2016’da Io Interactive, Hitman serisine reset atarak yeni bir reyin tecrübesiyle oyunseverleri buluşturdu. Bvefatlar halinde yayınlanan Hitman‘den sonra Hitman 2’de oyuncuların alkışını kazandı. Daha fazla suikast alternatifleri büyük haritalar, ve kesintisiz aktüel yakalanan içerikler Hitman severlerin sayısını çoğaldırdı. Io Interactive’den yapılan söylemeye göre geliştirici takım Hitman 3 için çalışmaya başladı.    

Io Interactive Hitman 3 için çalışmaya başladı. 

Yeni Hitman ufukta göründü.13 ay süresince Hitman 2’ye bütün zamanlı içerik dayanağı sağladıktan sonra Io Interactive geliştirici takımı Hitman 3 için çalışmaya başladı. Yeni Hitman oyunu için tüm takımın toplandığı söylendi. Ayrıca geliştirici takımdan yeni Hitman serisinin bir triloji olduğu bilgisi de paylaşıldı. 

Casus 47’nin öyküsü üçüncü oyunla yola devam edecek gibi görünüyor. Hitman 2’yi içerik olarak kesintisiz aktüel yakalayan geliştirici takım, yeni suikast maksatları ilave ederek oyunun bir yıl süresince canlı kalmasını sağlamıştı. Hitman 3 fotoğrafı bülteni henüz gelmedi. Bakalım yeni Hitman oyunu yeni jenerasyon konsollara mı gelecek. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. 

Tags: Aksiyon, Hitman 2 (2018), IO Interactive, PC, PlayStation 4, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts