Hilecilerin radarında bu kez Apex Legends'ın solo modu var

Hilecilerin radarında bu kez Apex Legends’ın solo modu var

Aralık 3, 2019 0

Bu senenin en çok konuşulan Battle Royale oyunlarından bir tanesi olan Apex Legends, güç geçtikçe oyuncu sayısını büyütmeye devam ediyor. Takım bazlı yapısıyla rekabet unsurunu daha da yükselten Apex Legends’a geçtiğimiz günlerde solo modu eklendi. Tek başınıza oyuna girip maç yaptığınız bu mod, bu kez hilecilerin yeni hedefi oldu. Oyunun solo moduna isterseniz takım halinde de girebiliyorsunuz. Oyuncular her ne kadar bu duruma tepkili olsa da geliştiriciler şimdilik bu durumu düzeltemedi. Oyunda kullanılan hile ise tam bu durum sayesinde ortaya çıkıyor. 

Hilecilerin radarında bu kez Apex Legends’ın solo modu var

Oyunda karşı tarafa aşırı ping atılmasını sağlayan bir Ddos programı aktif hale getiriliyor ve karşı tarafta bulunan oyuncu isteği dışında oyundan düşürülüyor. Normalde üç kişilik takımlar halinde oynanan modda bu hileyi rapor etmek için arkadaşınızın görüntü alması gerekiyor. Ancak oyunu solo bir şekilde oynayan oyuncular, herhangi bir şekilde arkadaş yardımı alamadığı için bu da hilecilerin işine gelmiş oluyor. Bakalım Respawn ekibi ilgili hatayı ne zaman düzeltecek?

Tags: Aksiyon, Apex Legends, Electronic Arts, First Person Shooter, PC, PlayStation 4, Respawn Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts