Henry Cavill, Geralt ve Roach ikilisinden bahsetti

Henry Cavill, Geralt ve Roach ikilisinden bahsetti

Aralık 3, 2019 0

Geçtiğimiz hafta düzenlenen San Diego Comic-Con etkinliğiyle birlikte nihayet Netflix yapımcıları The Witcher dizisi için detaylı bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragmanda karakterlere yakından bakma şansı yakaladık. Karakterlerin, kitaplarla olan uyumunu eleştiren belli bir kesim olsa da fragman genel olarak The Witcher hayranlarını memnun etmeyi başardı. Şimdi ise ünlü oyuncu canlandırdığı karakterden bahsetti. Geralt‘ın, atı Roach ile olan ilişkisine değinen Cavill, Geralt’ın, Roach’suz Geralt olmadığını ileri sürerken, Geralt’ın hikayenin en başında Roach ile tanıştığını açıkladı.

Henry Cavill, Geralt ve Roach ikilisinden bahsetti

Diğer bir yandan Geralt‘ın yaşına da değinen Cavill, Geralt’ın yaklaşık 100 yaşında olduğunu ve atların o kadar fazla yaşamadığını söyledi. Geralt’ın hikayesinde birden fazla Roach olduğuna dikkat çeken başarılı oyuncu, buna rağmen Geralt’ın, Roach ile özel bir ilişkisi olduğunu söyledi.

The Witcher evreniyle içli dışlı olan Henry Cavill, kitaplarını okuduğunu ve oyunlarını oynadığını belirtmişti. Geralt olarak seçilmeden önce bu rolü istediğini de söyleyen Cavill, bakalım performans anlamında karakterin altından kalkabilmiş mi? Hep birlikte göreceğiz.

Tags: Atari Interactive, CD Projekt Red, PC, Role Playing Game, The Witcher Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts