Hearts of Iron IV oyunu için yeni genişleme paketi duyuruldu

Hearts of Iron IV oyunu için yeni genişleme paketi duyuruldu

Aralık 4, 2019 0

Stockholm’de düzenlenen PDXCON 2018’de Paradox Interactive, geliştirdiği Hearts of Iron IV için deniz ve diplomatik seçeneklerini artıracak yeni genişleme paketini duyurdu.

Man the Guns, savaşın deniz tarafına odaklanıyor

Man the Guns ismiyle tanımlanan Hearts of Iron IV için gelen yeni genişleme paketi, savaş gemilerini tasarlama özelliği dahil olmak üzere, oyun içerisinde gerçekleşen savaşın deniz tarafına daha ayrıntılı olarak derinlik katıyor. Modüler bir tasarım ile deniz kuvvetlerine daha ağır silahlar ve zırh ekleyebilirsiniz. Eski gemilerinizi ise son teknoloji ile uyumlu hale getirerek tekrar kullanabilirsiniz.

Man the Guns genişleme paketi ayrıca Amerika Birleşik Devletleri ve diğer büyük serbest uluslar da dahil olmak üzere, demokratik uluslar için yeni yollar ve seçenekler sunuyor. Aynı zamanda oyun içerisinde alternatif hikayeleri keşfedebilecek veya demokrasinin tüm güçlerini tamamen harekete geçirebilecek ya da her ikisini de yapabileceksiniz. Geliştirici, Hearts of Iron IV: Man the Guns ile geçmişi daha rahat keşfetmenizi sağlayan alternatif tarih yollarına odaklanıyor.  

Oyuna eklenecek yeni genişleme paketinin duyuru videosu aşağıda yer alıyor.