Hayatta kalma oyunu Green Hell Amazon Ormanlarını keşfe çağırıyor

Hayatta kalma oyunu Green Hell Amazon Ormanlarını keşfe çağırıyor

Aralık 4, 2019 0

Daha önce Dying Light ve Dead Island projelerinde çalışmış olan geliştiricilerin kurduğu, Creepy Jar oyun stüdyosu, yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Hayatta kalma türündeki Green Hell oyuncuları, Amazon ormanlarında, yırtıcı hayvanlarla ve vahşi doğayla mücadeleye çağırıyor.

Yeni hayatta kalma oyunu Green Hell duyuruldu

Amazonun yağmur ormanlarında geçecek olan Green Hell; oyuncuların açık dünyada keşif yapma, vahşi hayvanlarla, hastalıklarla mücadele içine girmelerini sağlama iddiasıyla geliyor. Oyunda açlık, suzuluk ve akıl sağlığı gibi faktörlerin de oynanışa büyük etki edeceği belirtilmiş. Green Hell’in önümüzdeki yaz döneminde erken erişime girmesi planlanıyor. Green Hell için yayınlanan duyuru fragmanına ve 20 dakikalık oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir dönemin oldukça popüler oyun türü olan hayatta kalma oyunları, son dönemde popülerliğini oldukça yitirdi. Oyuncuların artık doyma noktasına geldiğinden midir, büyük vaatlerle ardı ardına çıkan kalitesiz oyunların hiçbir zaman beklentiyi karşılayamamasından mıdır, yoksa erken erişime giren pek çok hayatta kalma oyunu geliştiren firmanın, oyunculardan parayı toplayıp ortadan kaybolmasından mıdır bilinmez. Son dönemde Hayatta kalma oyunlarına olan ilgi oldukça azaldı.