H1Z1'in PlayStation 4 sürümünden yeni bir başarı daha geldi

H1Z1’in PlayStation 4 sürümünden yeni bir başarı daha geldi

Aralık 4, 2019 0

Fortnite haricinde daha gerçekçi bir Battle Royale deneyimi isteyen PlayStation 4 oyuncuları, geride bıraktığımız dönemlerde H1Z1’e kavuştu. Gerçekçi Battle Royale klasmanında Xbox One tarafında PUBG’nin en büyük rakibi olan H1Z1, PlayStation 4 tarafında hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Yeni açıklanan yeni bir bilgiye göre H1Z1’in PS4 sürümü 10 milyon oyuncuya erişti. PC tarafında PUBG ve Fortnite’ın altında ezilen H1Z1, konsol tarafında aradığını bulmuşa benziyor.

H1Z1, PS4’te 10 milyon oyuncu barajını geçti

Daha öncesinde PC tarafına gelen Miramar haritasını konsola getiren PUBG Corp. oyunu hala PlayStation 4 konsoluna çıkartamadı. Çünkü Sony tarafı, erken erişim oyunlara karşı tepkili olduğundan, PlayStation 4 sahiplerine optimizasyonu düzgün oyunlar oynatmak istiyor. PlayStation 4 kanadında açık beta sürecinde olan H1Z1’e PC ile çapraz platform getirilip getirilmeyeceği ise belirsizliğini korumakta.

Günün sonunda PUBG, kendi içerisinde teknik sorunları düzelttiğinde PS4 platformuna da çıkacaktır. Daha öncesinde oyunu PS4 için çıkartmak istediklerini söyleyen geliştiricilerin bu kararını Sony yetkilileri engellemişti. Ayrıca Fortnite ve PUBG dışında H1Z1‘in de eski günlerine doğru tekrar yükseldiğinin altını çizelim.

Tags: H1Z1, MMORPG, PC, PlayStation 4, Sony Online Entertainment Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts