Google'ın oyun konsolu için teaser video yayınlandı!

Google’ın oyun konsolu için teaser video yayınlandı!

Aralık 3, 2019 0

Dünyanın en büyük firmalarından biri olan Google’ın ev konsolu (oyun platformu) için geri sayım başladı. Firmanın önümüzdeki günlerde yapacağı duyuru için 37 saniye uzunluğunda bir teaser video yayınlandı. 

Google’ın oyun platformu için teaser video yayınlandı

Bildiğiniz gibi Google firmasının oyun pazarına tam anlamıyla giriş yapacağı uzun bir süredir konuşuluyor. Hatta son dönemde bu pazara yeni bir ev konsolu ile girebileceğine dair haberler de gelmeye başladı. Firmanın bu dedikodulara karşı yapacağı açıklamaya ise oldukça kısa bir süre kalmış durumda. Google‘ın GDC 2019‘da yapacağı sunum için özel bir video yayınlandı ve bu videonun odağına oyunların konumlandırıldığını görüyoruz.

Videoya baktığımızda farklı dünyaları (oyunları) temsil eden görüntülere yer verildiğini görüyoruz. Futbol stadyumu, kargo uçağı, arena, mağara dışında fantastik dünyalara ve daha füturistik alanlara da yer verilmiş. Bu videodan sonra ise Google’ın oyun tarafında atacağı somut adımları duyurmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tabi ki bir ev konsolu olma ihtimali yüksek fakat firmanın bir Streaming platformu duyurabileceği de gelen dedikodular arasında yer alıyor. Tüm bu sis perdesi ise 19 Mart’ta yapılacak duyuru sonrası aralanacak.

Tags: Duyuru, GDC 2019, google, Oyun konsolu, PC Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts