Google'da aratılan en absürt sualler

Google’da aratılan en absürt sualler

Aralık 6, 2019 0

Galeri / Teknoloji

Google’da aratılan en absürt sualler

Arama motorunun Siri gibi başkaldırı etmesi yakındır… Google'da aratılan en saçma sorular Google yaşamımıza girdiğinden beri, ansiklopediler tozlu raflara kalktı ve aramak istediğimiz her bilgi birkaç tıkla karşımıza geldi. İnsanlık tarihinde bilgiye bu kadar basit erişilen başka bir usul şimdiye kadar karşımıza çıkmadı.

Tabii ki Google’ı hepimiz bilimsel çalışmalar, akademik bilgiler veya felsefik yanıtlar için kullanmıyoruz. Kimilerimiz için Google, tarayıcının URL girme kısmını vazifeyi görürken, bazıları için yalnızca cümbüşe erişmek için bir taşıt.

Biz de bugün sizler için şimdiye kadar Google’a aratılan en absürt suallerden oluşan bir galeri hazırladık.

İşte Google’a sorduğumuz en absürt ve anlamsız sualler:

Süper loto nasıl kazanılır?
1 Google'da aratılan en saçma sorular Nasıl araba kullanılır? 2 Google'da aratılan en saçma sorular Son 40 senenin ÖSS sualleri ve yanıtları. 3 Google'da aratılan en saçma sorular 2030 seneyi görgü kaideleri nedir? 4 Google'da aratılan en saçma sorular Gerçekten deniz kızı var mıdır? 5 Google'da aratılan en saçma sorular Sofra kaidelerini kim çıkardı? 6 Google'da aratılan en saçma sorular “Yetti artık bu gece belki kafama sıkarım” mp3’lü download 7 Google'da aratılan en saçma sorular Sevgilime kandil iletiyi göndericem, ne yazayım? 8 Google'da aratılan en saçma sorular Sagopa Kajmer ve Ceza neden müzakere etti? 9 Google'da aratılan en saçma sorular Karizmatik yardımcı nasıl olmalı? 10 Google'da aratılan en saçma sorular Emel nedir? 11 Google'da aratılan en saçma sorular eli suratı muntazam iffetli evlenilecek kız 12 Google'da aratılan en saçma sorular Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan ? 13 Google'da aratılan en saçma sorular Bir cesedi nasıl gizlerim? 14 Google'da aratılan en saçma sorular Kedimin beni hoşlanmasını nasıl sağlarım?
15 Google'da aratılan en saçma sorular Lady Gaga bir erkek mi 16 Google'da aratılan en saçma sorular Kırılan bir kalp nasıl tamir edilir 17 Google'da aratılan en saçma sorular Ona nasıl çıkma öneriyi edebilirim 18 Google'da aratılan en saçma sorular Neden evlendim? 19 Google'da aratılan en saçma sorular Google’ı nasıl kullanırım? 20 Google'da aratılan en saçma sorular Noel Baba reel mi? 21 Google'da aratılan en saçma sorular Erkeklerin neden memesi var? 22 Google'da aratılan en saçma sorular Galaksi es 6 kaç para? 23 Google'da aratılan en saçma sorular Babam böyle pasta yapmayı nereden bildi? 24 Google'da aratılan en saçma sorular Half-Life 3 ne zaman çıkacak? ! #google #pc Yorumlar 15 MK Okuru MK Okuru 03.11.2019 21:58 Kalan Şahsiyet : 300 Gönder Urfapanda Urfapanda 31.05.2015 18:45 HALF LAYF UÜÇ! Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 19.05.2015 14:50 sonuncusu müthiş 😀 Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder MK Okuru MK Okuru 12.05.2015 15:21 Zati half life 3 sualinden sonra kafayı yedi google: Cevapla Kalan Şahsiyet : 300 Gönder

Tags: galeri_10, google, PC Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts