GittiGidiyor, Avrupa'nın En İyi 5. Patronu Seçildi

GittiGidiyor, Avrupa’nın En İyi 5. Patronu Seçildi

Eylül 28, 2021 0

35 ülkede 3.000’den fazla firmayı değerlendiren Great Place To Work Enstitüsü, Türkiye’nin en köklü e-ticaret platformlarından GittiGidiyor’u bir kere daha şereflendirdi. Avrupa’da hizmet veren işletmeler arasında en iyi patronlara sahip olan işletmeleri tanımlayan Great Place To Work, Gittigidiyor’un Avrupa’nın en iyi 5. patronu olduğunu açıkladı. 

İşletmeleri çalışan rakamı bazında kategorize eden Great Place To Work, bu işletmelerde çalışanların patronlarına ne kadar bağlı olduğunu araştırdı. Yapılan araştırmalar neticesinde, 250 ila 500 aralığında çalışanı bulunan Gittigidiyor’un çalışan bağlılığı skoru, yüzde 99,6 olarak karşımıza çıktı. Bu da Gittigidiyor’u Avrupa beşinciliğine taşımış oldu.

“İnsana değer veren müessese kültürümüz bize galibiyet getiriyor”

Gittigidiyor

Mevzuyla alakalı açıklamalar, GittiGidiyor İnsan ve Kültür Direktörü Murat Yüksel tarafından yapıldı. Son 7 yıldır Avrupa’nın en iyi patronları listesinde yer aldıklarını söyleyen Yüksel, 5 sene Diversity Özel Ödülü’nü, ayrıca Yaşam Boyu Bilme Ödülü’nü de aldıklarını ifade etti. “Üstelik bu mükâfatların insana değer veren müessese kültürümüzün bir neticeyi olması da bizim için ekstra bir onur kaynağı. Zira en önemsediğimiz mevzu çalışanlarımızın mutluluğu. Takım olarak birbirimize dinlediğimiz güven ve beraber yarattığımız bu saydam, demokratik çalışma civarı bize galibiyet olarak geri dönüyor.” diyen Murat Yüksel, mükâfatlardan dinlediği memnuniyeti dile getirmiş oldu.

GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı da mevzuyla alakalı konuştu. “Çalışanlarımızın mutluluğu, huzuru ve gelişimleri en ehemmiyetli önceliklerimiz. Spektrum ve içericilik kültürüne sahip GittiGidiyor’da, herkesin serbestçe bağlantı kurabilmesini ve fikrini sarihçe ifade edebilmesini teşvik ediyoruz. Bu kavrayışımız da pek çok galibiyete imza atmamızı sağlıyor.” ifadelerini kullanan Kantarcı, Gittigidiyor’da nasıl bir idare kavrayışı olduğunu kamuoyu ile paylaşmış oldu.

Tags: Avrupa'nın En İyi 5. İşvereni Seçildi, GittiGidiyor Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ