General Mobile GMPods 2 Pro Duyuruldu: Fiyatı ve Özellikleri

Mayıs 24, 2021 0

Türkiye’nin en değerli teknoloji firmalarından biri olan General Mobile, yeni akıllı telefonu GM 21 Pro ile birlikte yeni tam kablosuz kulaklığı GMPods 2 Pro’yu da duyurdu. Silikon uçlu kulak içi tasarımı sayesinde etkin gürültü engelleme sunabilen GMPods 2 Pro, ayrıyeten Hi-Fi müzik takviyesine de sahip.

Bluetooth 5.0 irtibat dayanağı ile çabucak hemen tüm aygıtlarla problemsiz bir halde irtibat kurabilen GMPods 2 Pro, kulaklığın sap kısmında bulunan dokunmatik yüzey sayesinde müzik, sesli asistan, arama ve daha fazlasını akıllı telefonunuzu cebinizden çıkarmadan kulaklık üzerinden denetim edebilmenizi mümkün kılıyor.

General Mobile tarafından yapılan açıklamaya nazaran GMPods 2 Pro, gelişmiş gürültü yalıtımı algoritması ve dört mikrofonlu gürültü engelleme sistemi sayesinde dış seslerin yüksek olduğu ortamlarda dahi bilhassa sesli görüşmelerin meselesiz bir halde gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Dinamik&Armatür hibrit ses şoförü ile gelen kablosuz kulaklık, Ayrıyeten AAC HD ses kodeğine de sahip.

Kablosuz kulaklıklar kelam konusu olduğunda batarya performansının büyük değer taşıdığı su götürmez bir gerçek. General Mobile tarafından yapılan açıklamaya nazaran sırf kulaklıklar tek şarj ile 3,5 saate kadar kullanım sunarken 600 mAh bataryalı şarj kutusu ile toplam kullanım mühleti 21 saat kadar çıkıyor. Lakin General Mobile, kelam konusu bilgilerin kulaklık yüzde 50 ses düzeyinde kullanıldığında elde edildiğini belirtiyor.

En azından şu an için sadece beyaz renk seçeneği bulunan GMPods 2 Pro için 299 TL fiyat etiketi açıklanmış durumda. Şimdi sadece ön siparişe açılan tam kablosuz kulaklığın 1 Haziran prestijiyle ön sipariş verenlere teslim edilmeye başlayacağı tabir ediliyor.

Tags: İle, Kulak, Ses Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts