General Mobile GM Pods 2 Pro tanıtıldı! Uygun fiyata kulaklık arayanlar yaşadı!

Mayıs 24, 2021 0

General Mobile bugün yeni eserlerine tanıtmaya devam ediyor. GM 21 Pro’dan sonra artık de kablosuz kulaklığı olan General Mobile GM Pods 2 Pro modeli tanıtıldı. Sade ve şık bir dizayna sahip olan kulaklıklarımız uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

General Mobile GM Pods 2 Pro özellikleri ve fiyatı

General Mobile GM Pods 2 Pro, hibrit şoför sistemi ile geliyor. AAC HD ses codec’ini de barındıran kulaklık, yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenleri amacına alıyor. Kulaklığın en hoş yanı ise gürültü yalıtımı algoritmasını barındırması.

Bu algoritma sayesinde telefon görüşmelerinde dış sesler minimuma indiriliyor ve konuşanın sesi net bir halde karşı tarafa iletiliyor. Dört adet mikrofon barındıran kulaklık rakiplerine taş çıkaracak üzere görünüyor.

Dokunmatik denetimler ile gelen kulaklık, öbür kablosuz kulaklıklar üzere çalışıyor. Yani dokunmatik yüzeyden evvelden atadığınız kısayolları kullanabiliyorsunuz. Tek şarj ile 3.5 saat kesintisiz müzik tecrübesi sunan kulaklığın kutusunda 600 mAh büyüklüğünde batarya yer alıyor. Şarj kutusu ile müzik dinleme müddeti söylenen nazaran 21 saate kadar çıkabiliyor.

Bluetooth 5.0 kontağı sayesinde hem iOS hem de Android telefonlar ile çalışan kulaklık yalnızca 299 TL üzere epey uygun fiyatla raflardaki yerini alacak. Bu düzeydeki bir kulaklıktan beklenmedik özelliklere sahip olan GM Pods 2 Pro, bakalım Xiaomi ve Redmi üzere rakipleri karşısında nasıl bir performans sergileyecek?

Tags: İle, Kulaklık, pro Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts