Gearbox'ın PAX East 2019 etkinliğinde yaptığı tüm duyurular

Gearbox’ın PAX East 2019 etkinliğinde yaptığı tüm duyurular

Aralık 3, 2019 0

Bordelrands 3 duyurusu sonunda geldi. Geçtiğimiz gün düzenlenen Pax East etkinliğinde Gearbox‘ın hangi oyunları duyuracağı merak konusuydu. Geliştirici firma uzun süredir duyuracağı oyunlar ile ilgili ipucu veriyordu. Beklenen duyurular sonunda yapıldı. Şüphesiz bu duyuruların en dikkat çekeni Borderlands 3 oldu. Borderlands 3 dışında Gearbox’tan 5 yeni içerik duyurusu daha geldi. 

Gearbox’ın PAX East 2019’da yaptığı tüm duyurular

* Borderlands: Game of The Year Edition PlayStation 4, Xbox One ve PC için 3 Nisan’da çıkacak. Game of The Year Edition’da ana Borderlands oyunu ile birlikte indirilebilir içerikler yer alacak. 
* Borderlands: the Handsome Colleciton için 4K Ultra HD ile HDR desteği 3 Nisan’da gelecek.
* Gearbox’tan beklenen Borderlands 3 duyurusu geldi. Oyun ile ilgili ilk bilgiler 3 Nisan’da paylaşılacak.
* Borderlands 2 VR için yeni bir ücretsiz güncelleme bu yaz yayınlanacak.
Bulletstorm: Duke of Switch Edition Nintendo Switch için duyuruldu. Daha önce oyuna çıkan tüm indirilebilir içerikler bu pakette yer alacak. Oyun bu yaz çıkacak.
* We Happy Few için yeni içerik “Roger & James in They Came from Below” 4 Nisan’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak.

Tags: 2K Games, Aksiyon, Borderlands 3, First Person Shooter, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts