Borderlands 3 duyuruldu!

Borderlands 3 duyuruldu!

Aralık 3, 2019 0

Açık dünya mekanikleri ve karakter tasarımlarıyla oyun dünyasının gündeminde olan seri Borderlands‘in yeni halkasına ait Mask of Mayhem adında ilk video dün yayınlanmıştı. Şimdi ise oyun için yeni bir tanıtım videosu yayınlayan Gearbox, video içerisinde oyunda karşılaşacağımız karakterlere yer vermiş. Oyunun yine klasik Borderlands heyecanına sahip olacağı düşünülürken, videoda oyunda bulunan yenilikleri de görüyoruz.

Borderlands 3 duyuruldu!

Çekirdek kitlesini oluşturmayı başaran seri, bazı dinamikleriyle Destiny serisine bile ilham vermişti. Komik karakterlerinin yanında sürükleyici hikayesi ve FPS dinamikleriyle oyuncuların gönlünde taht kuran seri, co op temelli eğlenceyi başka bir boyuta taşıyordu. Ancak son oyunlarında seriye pek fazla yenilik koyamayan geliştiriciler, bu sebepten dolayı oyuncuları biraz üzmüştü. Yeni oyunda bizleri nelerin beklediğini merak ediyoruz.

Karakter sınıfları konusunda yeniliklere imza atan geliştirici ekip, bakalım yeni oyunda bizler nasıl bir hikaye gösterecek? Ayrıca Gearbox ekibinin yeni Borderlands haricinde yeni bir oyun üzerinde daha çalıştığı söyleniyor. Bu oyunun ne olacağı şimdilik belli değil. Ancak yeni oyunun Borderlands’ten sonra piyasaya çıkacağı kesin. Belki de Gearbox, yeni Borderlands oyunuyla birlikte üzerinde çalıştığı gizli projeyi de yarın açığa çıkartır.

Tags: 2K Games, Aksiyon, Borderlands 3, First Person Shooter, Gearbox Software, PC, PlayStation 3, Role Playing Game, XBox 360 Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts