GDC 2019'a Ubisoft, ID Software ve Crystal Dynamics de katılıyor

GDC 2019’a Ubisoft, ID Software ve Crystal Dynamics de katılıyor

Aralık 3, 2019 0

Google‘ın yeni oyun konsolunu GDC 2019‘da duyurması bekleniyor.18 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 22 Mart Cuma gününe kadar sürecek olan Game Developers Conference’a Ubisoft ve DOOM’un geliştiricisi ID Software’de katılacak. Google’ın yeni Stream makinesini bu konferansta duyurması bekleniyor. Ubisoft ve ID Software‘in de bu konferansta Google’ın davetlisi olarak yer alması, firmalar arası bir ortaklığa işaret ediyor olabilir. Google’ın Ubisoft ile dirsek temasında olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz sene bazı kullanıcılar Assassin’s Creed Odyssey oyunuyla, Google’ın yeni Stream servisini test etmişti.

Google’ın oyun konsolu ne zaman çıkacak?

Google‘ın Stream odaklı bulut tabanlı bir oyun servisi ile birlikte bir de oyun konsolu duyuracağına artık neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Google bu yeni servis için, oyun firmaları ile de temasa geçtiği düşünülüyor. Ubisof, ID Software ve Crystal Dynamics’in GDC 2019’da yer alacak olması, her iki firmadan da çıkacak yeni oyunları Google’ın yeni servisinde görebileceğimizi akıllara getiriyor. 18 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 22 Mart Cuma gününe kadar sürecek olan Game Developers Conference‘da oyun dünyasının geleceğini belirleyecek gelişmeler yaşanabilir. 

GDC 2019'a Ubisoft, ID Software ve Crystal Dynamics de katılıyorGDC 2019'a Ubisoft, ID Software ve Crystal Dynamics de katılıyor

Tags: game, gdc, GDC 2019, google, PC, Ubisoft Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts