Football Manager 2019, Voidu'da ön siparişe açıldı

Football Manager 2019, Voidu’da ön siparişe açıldı

Aralık 4, 2019 0

Her yıl büyük sükse yapan ve ülkemizde de özellikle çok sevilen menajerlik oyunu Football Manager 2019 Voidu’da ön siparişe açıldı! Bu yıl oyun mekaniklerinde yapılan yenilemeler ve geliştirmelerle ve yeni özelliklerle FM 2019, artık daha fazla etkileyici hale geldi.

Football Manager 2019, Voidu’da ön siparişe açıldı

Bu yıl göze çarpan yenilliklerden biri “Yardım” özelliği. Oyunu merak eden ve oynamak isteyen oyuncular için geliştirilen, yepyeni yardım özelliği sayesinde artık yeni başlayanlar zorluk çekmeden oyunu öğrenip kendi takımlarını yönetebilecekler.

Yeni eklenen taktik ve talimat sistemi sayesinde artık oyunseverler kurdukları takım üzerinde daha fazla yetki ve özgürplük alanine sahip. Resmi Bundesliga lisansına sahip olan Football Manager 2019, tüm lig’de bulunan ve takım logoları, formaları, oyuncu yüzleri dahil, toplam 36 adet takımı bünyesinde barındırıyor. Geliştirilen ve yenilenen arayüz sayesinde oyun artık daha modern ve capcanlı bir görünüme sahip!

Her yıl FM serisini en iyi fiyatlarla sizlere sunan Voidu’da Football Manager 2019 Türkiye’deki en iyi fiyatla sadece 105 TL! Buraya tıklayarak oyunu satın alabilir ve dünyanın en iyi teknik direktörü olma yolunda emin adımlarla yürüyebilirsin!

Basın Bülteni

Tags: Football Manager 2019, PC, SEGA, Simülasyon, Sports Interactive Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts