Fallout 76'nın yeni güncellemesinin detayları belli oldu

Fallout 76’nın yeni güncellemesinin detayları belli oldu

Aralık 4, 2019 0

Bethesda, Fallout 76‘da yer alan problemleri oyunculardan aldığı geri dönüşler neticesinde yavaş yavaş çözmeye çalışıyor. Önümüzdeki hafta gelecek olan yeni güncelleme, oyuncuların şikayet ettiği birçok duruma çözüm olacak.

Fallout 76’nın yeni güncellemesi ile Stash sınırı artacak.

Bethesda, 4 Aralık 2018 tarihinde Fallout 76 için yeni bir güncelleme yayımlayacak. Bu güncelleme birçok hataya çözüm getirecek. Oyuncuların, Fallout 76 çıktığından beri şikayet ettiği Stash sınırı bu güncelleme ile biraz daha artacak, sınır 400’den 600’e çıkarılacak. 

Güncelleme ile birlikte gelecek olan değişikliklerden birisi de, Cryolator ile vurulduğunuzda sahip olduğunuz hareket engelliyici durumlar ile alakalı olacak. Chilled, Frosted ve Frozen etkilerinin süreleri, oyuncunun kaç kez vurulduğuna bağlı olarak değişecek. Bu etkilerin süresi 2 saatten 30 saniyeye düşürülecek.  

Fallout 76‘da öldükten sonra sizi 76. Barınak’ta canlanmaya zorlayan sistem değiştirilecek, oyuncular daha önce haritada keşfettikleri bir noktada canlanabilecekler. 

Oyunda yer alan ve oyuncuların Power Armor’un içinde sıkışmasına neden olan hata bu güncelleme ile giderilecek. Ayrıca oyundaki birçok hata ve problemin bu güncelleme ile çözülmesi bekleniyor.

Bethesda, bu güncellemeden sonra yayımlayacakları içerik ile ilgili de bilgi verdi. Bas konuş sistemi, 50. seviyeye ulaşmış karakterlerin özelliklerinin tekrar dağıtılabilmesi gibi yenilikler de 11 Aralık 2018 tarihindeki güncellemede gelecek. Bu gelişmelere bakarak, Fallout 76’nın yavaş yavaş kendini topladığını söyleyebilir miyiz?

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, MMORPG, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts