Fallout 76'nın ilk multiplayer odaklı videosu yayınlandı

Fallout 76’nın ilk multiplayer odaklı videosu yayınlandı

Aralık 4, 2019 0

E3 2018 fuarının en büyük sürprizlerinden biri olan Fallout 76 için tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. Kasım ayında çıkacak oyun için sıkı bir çalışmaya giren Bethesda, yayınladığı oynanış ve hikaye odaklı videolardan sonra bu sefer de oyunun en çok merak edilen yönü, multiplayer içerikleri için bir tanıtım videosu yayınladı.

Fallout 76’dan multiplayer videosu geldi

Yayınlanan videoya baktığımızda oyun alanında karşılaşabileceğiniz iyi oyuncular olduğu gibi kötü oyuncuların da olabileceğini görüyoruz. Hatta ortada fol yok yumurta yokken diğer oyuncuların saldırısına uğrama ihtimaliniz de yüksek. Videoda ayrıca ölüm anlarının ne kadar etkili olduğuna da dikkat çekilmiş.

Tabi oyunun asıl keyfi ise diğer oyuncular ya da arkadaşlarınız ile oynadığınızda çıkacak. Yani 4 kişi bir araya gelip oyunun geçtiği bölge olan Batı Virginia‘yı birbirine de katabileceksiniz. 4 kişi olduğunuzda yaşanan çatışmalar ve ilerleyişin de daha keyifli olduğu gözüküyor. Fallout 4‘ten tam 4 kat büyük bir haritaya sahip olan Fallout 79, 14 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.