Fallout 76'nın çıkış tarihi hakkındaki ilk açıklama geldi

Fallout 76’nın çıkış tarihi hakkındaki ilk açıklama geldi

Aralık 4, 2019 0

Bethesda‘nın oyuncular üzerinde merak uyandırdığı oyun olan Fallout 76‘nın çıkacağı dönem ile ilgili ilk bilgi geldi. Avusturalyalı firma olan EB Games, Twitter üzerinden yanlışlıkla Fallout 76’nın 2019 yılında çıkacağı bilgisini verdi. Sonrasında (muhtemelen) Bethesda tarafından gelen uyarıyla birlikte EB Games, hazırladığı görseli ve Twitter paylaşımını sildi. Oyunun çıkacağı dönem her ne kadar sızdırılmış olsa da, Bethesda henüz kesin ve resmi bir bilgi açıklamadı. Bu sebepten dolayı oyunun 2019 yılında çıkıp çıkmayacağı kesin değil.

Fallout 76 ne zaman çıkacak?

Fallout 76'nın çıkış tarihi hakkındaki ilk açıklama geldi

Fakat yine de Fallout 76 çok yeni bir oyun olduğundan, bu sene çıkmasını beklemek biraz hayal kurmak gibi olur. E3 2018 fuarında oyuna dair ilk bilgileri vereceğini açıklayan Bethesda’nın oyunun çıkış dönemi ile ilgili önemli bilgileri paylaşması bekleniyor. RAGE 2’nin 2019 yılında çıkacağı onaylandıktan sonra, Bethesda’danın önümüzdeki sene oyuncuları oyun bombardımanına tutacağını söyleyebiliriz.

Fuarda sahne alacak ikinci firma olan Bethesda’nın konferansı, 10 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Son olarak bazı kesimler ise Fallout 76’yı bir Battle Royale oyunu olarak tanımlıyor