Fallout 76'nın beta sürecinde oyunun tam sürümü sunulacak

Fallout 76’nın beta sürecinde oyunun tam sürümü sunulacak

Aralık 4, 2019 0

Fallout serisinin en aykırı oyunu olarak gösterilen Fallout 76, sahip olduğu co op dinamikleri sayesinde oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. E3 2018 fuarında duyurulan ancak daha öncesinde duyurulacağı haber verilen oyunun betasıyla ilgili yeni bir açıklama geldi. Bethesda‘nın yayınladığı yeni beta bildiriminde oyunun betasının, oyunun tam sürümünü içereceğini açıklandı. Yani beta boyunca ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyeceğiz. Beta sürecinde herhangi bir kısıtlamaya gitmeyen geliştiriciler, bununla birlikte beta sürecinde kaydettiğimiz ilerlemenin kaybolmayacağını açıkladılar.

Fallout 76 betasına nasıl kayıt olunur?

Xbox One, PC ve PS4 platformlarına çıkacağı belirtilen oyunun beta süreci, yine aynı platformlarda gerçekleştirilecek ancak Xbox One oyuncuları beta sürecine daha erken dahil edilecek. Diğer bir yandan oyunun ne kadar zengin içeriğe sahip olduğunu da beta sürecinde görebileceğiz. Bakalım Bethesda ekibi, Fallout 76‘la birlikte eski Fallout hayranlarını memnun edebilecek mi? 

Fallout‘un sahip olduğu sevilen rol yapma öğelerini terk eden yeni oyun, bu sebepten dolayı oldukça eleştirilmişti. Fakat çoğu oyuncu, Fallout serisinin böylesine bir çevrimiçi oyuna ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Oyunun betasının ise oyuncular arasından rastgele bir şekilde seçileceği verilen bilgiler arasında. Fallout 76, 14 Kasım tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkacak.

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts