Fallout 76 daha şimdiden büyük bir indirime girdi

Fallout 76 daha şimdiden büyük bir indirime girdi

Aralık 4, 2019 0

Bethesda’nın son oyunu Fallout 76, her ne kadar kullanıcı tabanında eleştirilere maruz kalsa da, oyunun satışları şimdilik Bethesda‘yı kısmen memnun etti. Teknik anlamda sıkıntıları bulunan yapım ise çıkmasının üzerinden pek fazla zaman geçmeden yüzde 33‘lük bir indirime girdi. Sadece Xbox One platformunda indirime giren yapım, tahminlere göre en az bu platformda satıyor. 349 TL‘den, 234 TL‘ye inen oyunu Microsoft’un mağazasından satın alabilirsiniz.

Fallout 76 indirime girdi

Diğer bir yandan Reddit başta olmak üzere büyük yabancı oyun forumlarında oyuncular Bethesda’ya eleştiriler yağdırmaya devam ediyor. Oyuna gelen yamaların boyutunun büyük olması ve ilk gün yamasının ardından sonrasında 48 GB‘lık bir yamanın oyuna eklenmesi, oyuncuları oldukça kızdırdı. Twitter üzerinden de Bethesda’ya tepki gösteren oyuncular, bakalım Bethesda‘ya söz geçirebilecek mi? Konsol versiyonlarında bu yamanın boyutunun 50 GB‘lara kadar çıkacağı da söyleniyor. Bakalım Bethesda oyuna içerik olarak neler getirecek?

Diğer bir yandan oyunun uzun yıllar boyunca Bethesda tarafından destekleneceğini belirtelim. Yani içerik anlamında Fallout 76‘da göreceklerimizin neredeyse sınırı yok.

Tags: Bethesda Softworks, Fallout 76, PC, PlayStation 4, Role Playing Game, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts