Evil Dead Bruce Campell, Mortal Kombat 11'de yer almayacak

Evil Dead Bruce Campell, Mortal Kombat 11’de yer almayacak

Aralık 3, 2019 0

Mortal Kombat 11‘in ilk genişleme paketinde, Evil Dead‘in başrol oyuncusu Bruce Campell‘ın yer alacağı söylentileri uzun süredir kulaktan kulağa yayılmış durumdaydı. Ancak oldukça sağlam bir kaynağa dayandırılan (Bruce Campell’ın kendisine) habere göre, ünlü oyuncu Mortal Kombat 11’in genişleme paketinde yer almayacak.

Evil Dead Bruce Campell, Mortal Kombat 11’de yer almayacak

Mortal Kombat 11‘in yayınlanmasının hemen ardından oyunun beklenen genişleme paketinde yer alacak karakterlere yönelik spekülasyonlar çığ gibi büyüdü. Scooby Doo‘nun tırsak karakteri Shaggy‘nin Mortal Kombat 11’in ilk genişleme paketinde yer aladağı iddiaları gündeme gelmişti. Daha sonra Spawn, Terminator gibi pek çok farklı film ve çizgi roman karakterinin Mortal Kombat 11 genişleme paketi ile oyuna ekleneceği iddia edildi. Evil Dead serisinin meşhur Ash karakterinin de oyuna ekleneceği konuşuluyordu. Ancak Evil Dead’in Ash karakteri ile özdeşleşen ünlü oyuncu Bruce Campell, resmi twitter hesabından bu söylentileri yayınladı. Campell ilginç bir görsel paylaşarak, Mortal Kombat 11’e genişleme paketi ile birlikte gelmeyeceğini duyurdu. İnternet’teki dedikodulara cevaben yayınladığı görselin altına “Bunu, malum internet söylentilerine karşı “finish him” (son hareketim) olarak düşünün.” notunu düştü.

Evil Dead Bruce Campell, Mortal Kombat 11'de yer almayacak

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat 11, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts