Euro Truck Simulator 2'nin ek paketinden video yayımlandı

Euro Truck Simulator 2’nin ek paketinden video yayımlandı

Aralık 4, 2019 0

Euro Truck Simulator 2, 2012 yılında PC için çıkış yapmıştı. Geçen altı yıllık süreçte yeni ek paketlerle ve oyuncuların yaptığı modlarla desteklenen oyun büyük bir oyuncu kitlesi oluşturdu. Oyuna eklenecek olan yeni harita ek paketi Beyond the Baltic Sea ile bu sefer Baltık  Ülkeleri’ne gideceğiz.

Beyond the Baltic Sea ek paketi için video yayımlandı

Euro Truck Simulator 2 için yeni ek paket Beyond the Baltic Sea, 29 Kasım 2018 tarihinde çıkış yapacak. Ek paket ile oyuna Litvanta, Letonya, Estonya, Rusya’nın batı kesimi ve Finlandiya’nın güney kısmı eklenecek. Bu ülkelerin 23 büyük şehri ve birçok küçük kasabası oyuna eklenenler arasında olacak.

Yeni ek paket, toplamda on üç bin kilometrelik yol ağını oyuna ekleyecek. Oyuncular yeni eklenen ülkelerin şehirlerini keşfedebilecek, Güney Finlandiya’daki endüstri şehirlerini gezebilecek. Şehirler Baltık mimarisine sahip olacak. Ünlü mekanlar ve önemli noktalar ek pakette yer alacak.

Euro Truck Simulator 2, yeni ek paketle birlikte oyuncu kitlesini memnun edecek gibi görünüyor. Modlarla ve ek paketlerle genişleyen oyun, muhtemelen yeni oyun yapılana kadar oynanmaya devam edecek. Siz yeni paketi beğendiniz mi? 

Tags: Euro Truck Simulator 2, PC, SCS Software, Simülasyon Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts