Ed Boon yeni bir Mortal Kombat oyununun sinyallerini verdi

Ed Boon yeni bir Mortal Kombat oyununun sinyallerini verdi

Aralık 4, 2019 0

90’lardan itibaren adı Mortal Kombat oyunları ile özdeşleşen Ed Boon, geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıt ile Mortal Kombat 11‘in sinyalini verdi. Yapımcı firma Netherrealm stüdyo’nun yeni bir oyun üzerinde çalıştığı biliniyordu. Ed Boon’un paylaştığı tweet, bu yeni oyunun Mortal Kombat 11 olacağı yönünde söylentilerin dolaşmasına neden oldu.

Mortal Kombat 11 E3 2018’de duyurulabilir

Mortal Kombat serisini oynayanlar bilir. Oyunda “C” harfi ile yazılması gereken kelimeler genelde “K” harfi kullanılarak yazılır. Oyunun adındaki “Combat” kelimesinin “Kombat” şeklinde yazılması gibi. Oyunun yönetmeni Ed Boon bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıtta, C harfi yerine K harfini kullanınca, yeni bir Mortal Kombat mı geliyor? sorusunu akıllara getirdi. Ed Boon; Injustice için bu yıl yeni bir fighter pack çıkmasının çok “cool” olacağını düşünen bir oyunsevere verdiği yanıtta, “Daha kool ne olabilir biliyor musun…?” diyerek, yeni bir Mortal Kombat oyununun sinyallerini de vermiş oldu. E3 2018’e az bir zaman kaldı, Netherrealm stüdyo gerçekten yeni bir Mortal Kombat oyunu geliştiriyorsa bunu E3 2018’e saklıyor olabilir. Bekleyip göreceğiz.

Ed Boon yeni bir Mortal Kombat oyununun sinyallerini verdi

Tags: Aksiyon, Dövüş, Mortal Kombat X, NetherRealm Studios, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Warner Bros. Entertainment, XBox 360, XBox One Categories: Donanım
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts